Gölcük Çelik Villa Kapısı Fiyatları Modelleri

Golcuk-Villa-Kapisi-Modelleri-Fiyatlari-

Gölcük Villa Kapısı Modelleri

Villa kapı seçiminde öncelikli etkenlerin başında güvenlik yer almaktadır. Üst düzey güvenlikli villa kapıları hem güvenlik hem de estetik açıdan tercih edilmektedir. Villa ön kapı modelleri özellikle yazlık kapısı olarak rutubeti ve nem oranı yüksek bölgelerdeki kullanımlarında, dış etkenlere yağmur ve güneş gibi kapının dış görünümüne zarar verebilecek etkenlere karşı dayanıklı olmalıdır.

Kompozit çelik villa kapıları, kompakt lamine villa kapıları dış etkenlere tam dayanıklı ürünlerdir. Klasikten vazgeçemeyenlerin tercihi ise ahşap kaplama villa kapı modelleri olarak öne çıkmaktadır. Kompozit villa kapısı ve kompakt villa kapısı her ne kadar dış etkenlere dayanıklı olsa da, ahşap kaplama çelik villa kapısı zerafeti ve doğal tasarımı alternatif olarak tercih edilebilir.

Gölcük  Villa Kapısı Fiyatları

Villa sahiplerinin en zorlu seçimlerinden biri hiç şüphesiz, villa kapısı seçimi sırasında fiyat odaklı mı yoksa kalite odaklı mı bir villa kapısı seçimi yapmaları noktasında yaşanmaktadır. Villa kapıları ucuz villa kapısı ve kaliteli, güvenli sağlam villa kapıları olarak iki ana gruba ayrılmaktadır. Ekonomik villa kapısı modelleri ne derece güvenli ? Ucuz villa kapısı satın almak ne derece doğru? Ucuz villa kapısı ve kaliteli, sağlam villa kapısı arasında ki farklar nelerdir? Villa kapıları neden çelik kapı fiyatları ile kıyaslandığında daha pahalı ? Villa kapıları standart fiyatları ne kadar ? Villa kapısı satın almak isteyen müşterilerin aklında yer eden soruların en başında villa kapısı fiyatları ne kadar ? sorusu gelmektedir. Standart villa kapı fiyatları neye göre belirleniyor? Villa kapısı seçiminde fiyata göre mi yoksa kaliteye göre mi seçim yapılmalıdır? Gölcük  villa kapısı nakliye ve montaj dahil maliyeti ne kadar? Villa kapısı fiyatları belirlenirken belli bir kaç özellik villa kapı fiyatı konusunda önemli yer tutmaktadır.

 

Villa Kapısı Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Villa kapısı fiyatları, malzeme, boyut, tasarım, montaj ve nakliye gibi faktörlere göre hesaplanır.

Malzeme: Villa kapıları genellikle çelik, aluminyum veya ahşap malzemelerinden üretilir. Çelik villa kapıları, diğer malzemelerden daha dayanıklı ve güvenli olması nedeniyle en popüler olanıdır. Ancak, antrsasit çelik villa kapıları diğer malzemelerden daha pahalıdır.

Boyut: Villa kapıları, standart boyutların dışında özel boyutlarda da üretilebilir. Özel boyutlar, fiyatı etkileyebilir.

Tasarım: Villa kapıları, çeşitli tasarımlar sunulabilir. Özel tasarımlar, fiyatı etkileyebilir.

Montaj: Villa kapılarının montajı, fiyatı etkileyebilir. Profesyonel bir ekip tarafından yapılması, fiyatı yükseltebilir.

Nakliye: Villa kapıları, nakliye maliyetleri de dahil olmak üzere fiyatlandırılır. Uzak bir bölgede yer alan bir villa için nakliye maliyetleri daha yüksek olabilir.

Metrekare bazında hesaplanan çelik villa kapıları, genellikle standart boyutlar için geçerlidir. Ancak, özel boyutlar için fiyatlar değişebilir. Örneğin, standart bir çelik villa kapısı için metrekare fiyatı ortalama olarak 12000-15000 TL arasında değişebilir. Ancak, özel boyutlar veya tasarımlar için fiyatlar daha yüksek olabilir.

Villa kapılarının fiyatlarını belirlemek için, mutlaka ölçüleri ve tasarımları ile birlikte bir profesyonel ile iletişime geçmeniz önerilir. Ayrıca, fiyatlar arasında farklılık gösterebilir. Bu nedenle, fiyatları karşılaştırmak için birden fazla kaynaktan fiyat teklifi almanız önerilir.

Klasik Villa Kapısı Fiyatları Ne Kadar?

Klasik mobilya giydirme villa kapıları, zarif ve estetik bir görünüm sağlar. Bu tür kapılar, ahşap malzeme kullanılarak üretilir ve klasik mobilya tarzını yansıtır. Kapılar, ayrıntılı oyma işlemleri, süslemeler, çerçeveler ve düzgün yüzeyler gibi özelliklere sahiptir.

Klasik mobilya giydirme villa kapıları, yüksek kaliteli malzeme kullanılarak üretilir. Ahşap malzeme, yıllarca dayanıklı ve güvenli bir kapı sağlar. Kapılar, rüzgar, yağmur, güneş ışığı, soğuk ve sıcak hava koşullarına maruz kaldığı halde, pas, ağartma veya çürüme gibi sorunlar oluşmaz.

Klasik mobilya giydirme villa kapıları, özelleştirme veya özel tasarımlar yapma konusunda kullanışlıdır. Kapılar, kesme, delme, frezeleme, cila ve boyama gibi işlemlere uygundur. Bu özellik, müşterilerimize özel tasarımlar yapma ve kapılarını kişiselleştirme imkanı sunar.

Klasik mobilya giydirme villa kapıları, sipariş edilen ölçülere göre üretilir, metrekare fiyatları ise ölçüye ve kişiye özel fiyatlandırmalar yapılır. İstanbul içi siparişler için ücretsiz keşif ölçü alımı ve montaj hizmeti sunulur.

Sonuç olarak, Klasik mobilya giydirme villa kapıları, zarif ve estetik bir görünüm sağlar, yüksek kaliteli malzeme kullanılarak üretilir, özelleştirme veya özel tasarımlar yapma konusunda kullanışlıdır ve ölçüye özel fiyatlandırmalar yapılır.

Kırmızı Villa kapısı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şunlar olabilir:

 1. Dayanıklılık: Villa kapısı, dış ortam şartlarına ve kullanımına dayanıklı olmalıdır. Kapının malzemesi ve işlemleri, su, rüzgar, nem gibi unsurlara karşı dayanıklı olmalıdır.
 2. Güvenlik: Kapının güvenliği önemlidir, özellikle de villa gibi büyük ve özel bir bina için. Kapının kilidi, kilit mekanizması ve diğer güvenlik özellikleri güvenli olmalıdır.
 3. Estetik: Kapının estetiği, villa için önemlidir. Kapının renk, model ve şekli, villanın genel görünümüne uygun olmalıdır.
 4. Fonksiyonellik: Kapının fonksiyonelliği önemlidir. Kapının açılış ve kapatılış mekanizması rahat ve kolay olmalıdır. Ayrıca, kapının boyutları ve şekli, villa için uygun olmalıdır.
 5. Maliyet: Villa kapısının maliyeti, seçilen malzeme, işlem ve boyutlarına göre değişebilir. Kapının maliyeti, bütçenize uygun olmalıdır.

Villa tarzı evlerin girişlerinde, genellikle klasik veya neoklasik mimari tasarımlar yer alır. Bu tasarımlar, genellikle düzgün ve simetrik hatları, yüksek kolonları, geniş merdivenleri, üstün yapı malzemeleri ve zengin detayları içerir.

 • Klasik mimari tasarımlar, genellikle antik çağ veya ortaçağ mimarisinden ilham alır. Bu tasarımlar, genellikle yüksek kubbeler, çeşitli süslemeler, çizgiler ve ornamentler içerir.
 • Neoklasik mimari tasarımlar, klasik mimari tasarımların modern bir yorumudur. Bu tasarımlar, genellikle yüksek kolonlar, merdivenler, üstün yapı malzemeleri ve zengin detaylar içerir.

Ayrıca Villa tarzı evlerin girişlerinde, genellikle, çoklu katlar, geniş pencereler, çatı detayları, özel aydınlatma ve bahçe düzenlemeleri gibi öğeler de yer alabilir.

 • Çoklu katlar, villaların yüksekliğini ve büyüklüğünü vurgulayarak, girişin önemini arttırır.
 • Geniş pencereler, villanın iç mekanlarına aydınlık ve hava almasını sağlar.
 • Çatı detayları, villanın estetiğini arttırır ve özellikle çatı terasları veya balkonları için kullanılabilir.
 • Özel aydınlatma, girişin günün her saatinde görünür ve davetkâr olmasını sağlar.
 • Bahçe düzenlemeleri, girişin doğal çevresiyle uyumlu olmasını sağlar ve estetik bir görünüm kazandırır.

Marin Ahşap Su Kontrası Nedir?

Su-Kontrası-Marin-Ahsap-Villa-Kapisi
Su-Kontrası-Marin-Ahsap-Villa-Kapisi

Marin ahşap, deniz ulaştırma sektöründe kullanılan ve daha yüksek bir dayanıklılık için işlenmiş ahşaptır. Bu ahşap, genellikle keskin iklim şartlarına ve suya dayanıklı olması için özel işlemlerden geçirilir. Örneğin, marin ahşap, suya dayanıklı boyalarla kaplanabilir veya koruyucu bir kaplama ile kaplanabilir. Bu işlemler marin ahşabın uzun ömürlü ve suya dayanıklı olmasını sağlar.

Doğal ahşap renkleri, bitki türüne, bölgesine veya işlemlere göre değişebilir. Ancak genel olarak, doğal ahşap renkleri şunlar olabilir:

 • Koyu kahverengi: Bu renk, genellikle kestane, meşe, kiraz gibi ağaç türlerinde görülür.
 • Açık kahverengi: Bu renk, genellikle kayın, maun gibi ağaç türlerinde görülür.
 • Beyaz-gri: Bu renk, genellikle cedar, sedir gibi ağaç türlerinde görülür.
 • Sarı-kahverengi: Bu renk, genellikle tüylü kestane, ipek fıstığı gibi ağaç türlerinde görülür.
 • Koyu gri: Bu renk, genellikle karaçam, gürgen gibi ağaç türlerinde görülür.

Unutulmamalıdır ki, ahşabın renkleri işlemler veya boya kullanımından dolayı da değişebilir.

Marin Ahşap Su Kontrası Yağmura Dayanıklı mıdır?

Marin ahşap, suya ve yağmura dayanıklı bir ahşaptır. Marin ahşap, genellikle deniz veya göl ortamlarında kullanılmak üzere üretilir. Bu nedenle, marin ahşap suya, rüzgara ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Bu, marin ahşabın çürümeye, paslanmaya veya deforme olmaya karşı dayanıklı olmasını sağlar.

Ancak, marin ahşap hala suya maruz kalması durumunda hasar alabilecektir. Özellikle uzun süreli suya maruz kalması durumunda, yapısal hasarlar oluşabilir. Bu nedenle, marin ahşabın kullanımı, suya maruz kalabilecek alanlarda kullanılmamalıdır.

Marin ahşap, ayrıca, doğal olarak muhafaza etmesi çok zor olduğundan, çok yıllık bir ağaçtır ve üretiminde özenli olunması gerekmektedir. Bu nedenle, marin ahşap kullanımı, yağmura maruz kalabilecek alanlarda dikkatli bir şekilde değerlendirilmelidir. Ayrıca, marin ahşabın kullanılacağı yerin doğal olarak yağmurlu olması durumunda, ahşabın su ve yağmurun etkisinden korunması için bir örtü ile kapatılması veya yerleştirilmesi önerilir.

İroko Ahşap Nedir?

Iroko, Afrika kıtasının batı ve güney sahilinde yetişen, çok yıllık bir ağaç türüdür. Iroko, geniş bir kabuğu, sert, dayanıklı ve parlak bir yüzeyi olan bir ahşaptır. Bu nedenle, iroko ahşap genellikle inşaat, mobilya ve gemi yapımı gibi uygulamalarda kullanılır.

Iroko ahşap, genellikle beyaz, kahverengi, sarı, mavi veya siyah renklerde olabilir. Bu renkler, iroko ahşabın yaşına, yerleşim yerine ve işlemlerine göre değişebilir. Iroko ahşap, genellikle kurutulmuş veya boyanmış olabilir.

Iroko ahşabın, korozyona dayanıklılığı, uzun ömürlülüğü ve estetik görünümü ile öne çıkar. Ayrıca, iroko ahşabın işlem sonrası korunması da kolaydır. Iroko ahşabın, düzgün bir yüzeyi ve kalın bir kabuğu vardır, bu nedenle, işlem sonrası iyi bir parlaklık veren bir ahşaptır.

Iroko ahşabın, ayrıca, yüksek mukavemeti ve esnekliği ile öne çıkar. Bu nedenle, iroko ahşap, genellikle gemi yapımında, teknelerin kalasları veya kamaraları gibi yerlere kullanılır. Ayrıca, iroko ahşap, mobilya ve bina malzemeleri olarak kullanılır.

Son olarak, Iroko Ahşabının doğal olarak muhafaza etmesi çok zor olduğundan, çok yıllık bir ağaçtır ve üretiminde özenli olunması gerekmektedir. Bu nedenle, Iroko ahşabının kullanımı, çevre ve üretim sürecinin etkileri açısından dikkatli bir şekilde değerlendirilmelidir.

Iroko-Villa-Kapisi-Modelleri-Fiyatlari
Iroko-Villa-Kapisi-Modelleri-Fiyatlari

İroko Ahşap Yağmura Dayanıklı mıdır?

Iroko ahşabı, yağmura dayanıklı bir ahşaptır ancak, uzun süreli yağmurlu hava koşullarına maruz kalması durumunda, yıllar içerisinde deforme olabilir veya çürüyebilir. Iroko ahşabın yağmura karşı direncinin azaltılmasının nedeni, ahşabın içerisinde bulunan çeşitli tatların yağmurda çözünmesidir. Bu nedenle, Iroko ahşabın kullanımı, sürekli olarak yağmurlu hava koşullarına maruz kalabilecek alanlarda kullanılmamalıdır.

Iroko ahşabın yağmura karşı direncini arttırmak için, öncelikle iyi bir şekilde kurutulması ve işlemler sonrasında boyanması gerekir. Ayrıca, uygulanacak boya veya vernik ürünleri, yağmura dayanıklı olmalıdır. Bu şekilde,iroko ahşabın yağmura karşı direncini arttırmak mümkün olabilir. Ayrıca, iroko ahşabın kullanılacağı yerin doğal olarak yağmurlu olması durumunda, ahşabın su ve yağmurun etkisinden korunması için bir örtü ile kapatılması veya yerleştirilmesi önerilir.

Son olarak, Iroko Ahşabının doğal olarak muhafaza etmesi çok zor olduğundan, çok yıllık bir ağaçtır ve üretiminde özenli olunması gerekmektedir. Bu nedenle, Iroko ahşabının kullanımı, yağmura maruz kalabilecek alanlarda dikkatli bir şekilde değerlendirilmelidir.

Mdf Doğal Ahşap mıdır?

MDF, Medium Density Fiberboard (Orta Yoğunluklu Fiberboard) olarak adlandırılır. MDF, orta yoğunluklu bir fiberboard ürünüdür ve genellikle ahşaptan yapılmış malzemelerin yerine kullanılır. MDF, çeşitli boyutlarda ve şekillerde kesilebilir ve işlenebilir.

MDF, ahşaptan yapılmış malzemelerin yerine kullanılmasına rağmen, ahşaptan daha az dayanıklıdır. MDF, nem, ısı ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklı değildir. Ayrıca, MDF, doğal olarak yanmazdır, ancak yanma sırasında zehirli dumanlar üretebilir.

MDF, çeşitli tasarım ve dekorasyon projelerinde kullanılabilir. Örneğin, mobilya, paneller, pano, dolap, vb. üretiminde kullanılabilir. Ayrıca, MDF, boya, vernik, vb. işlemler için uygun bir malzemedir.

Mdf Villa Kapısı Yağmura Dayanıklı mıdır?

MDF, yağmura ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklı değildir. MDF, nem, ısı ve diğer dış etkenlere maruz kalması durumunda deforme olabilir veya hasar görebilir. Özellikle, uzun süreli suya maruz kalmak MDF için tehlikelidir çünkü su, MDF’nin iç yapısını bozabilir ve yapısal hasarlara neden olabilir.

MDF,yağmura ve dış etkenlere karşı korunması için kaplama veya boyama gibi işlemler uygulanabilir. Bu işlemler, MDF’nin suya ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklılığını arttırabilir.

Villa Kapılarında Hangi Camlar Kullanılmalıdır?

Lamine Cam

Lamine cam, iki veya daha fazla cam parçası arasına bir veya daha fazla lamine filmi yerleştirilerek oluşturulan bir cam türüdür. Lamine filmler, camlar arasına yerleştirildiğinde, camlar arasındaki boşluğa hava veya gaz doldurulur. Bu, camlar arasındaki boşlukta oluşabilecek basınç farkını azaltır ve camlar arasındaki boşluğu korur.

Lamine cam, özellikle güvenlik, gürültü azaltma ve enerji verimliliği gibi faydalar sağlar. Örneğin, lamine cam, su veya darbelere karşı daha dayanıklıdır ve gürültüyü azaltır. Ayrıca, lamine cam, enerji verimliliğini arttırmak için kullanılabilir çünkü ısıya karşı daha dirençlidir.

Temperli Cam

Temperli cam, ısıya maruz bırakılarak, yüzeyinde gerilme oluşmasına neden olarak, çok daha dayanıklı hale getirilmiş bir cam türüdür. Bu işlem, camın yüzeyinde gerilme oluşmasına neden olur ve camın dayanıklılığını arttırır. Temperli cam, darbelere, çarpmalara veya yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında kırılmayacaktır.

Temperli cam, genellikle pencere, kapı, duvar, merdiven, banyo, kapı, dolap veya diğer alanlar için kullanılır. Tempered cam, daha güvenli bir çevre sağlamak için özellikle güvenlik kapıları veya merdivenler için kullanılır. Ayrıca, tempered cam, enerji verimliliğini arttırmak için kullanılabilir çünkü ısıya karşı daha dirençlidir.

Isıcam

Isıcam, ısıya maruz bırakılarak, yüzeyinde gerilme oluşmasına neden olarak, çok daha dayanıklı hale getirilmiş bir cam türüdür. Bu işlem, camın yüzeyinde gerilme oluşmasına neden olur ve camın dayanıklılığını arttırır. Isıcam, darbelere, çarpmalara veya yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında kırılmayacaktır. Aynı zamanda Isıcam, ısıtma veya soğutma amacı ile kullanılabilir.

Isıcam, genellikle pencere, kapı, duvar, merdiven, banyo, kapı, dolap veya diğer alanlar için kullanılır. Isıcam, daha güvenli bir çevre sağlamak için özellikle güvenlik kapıları veya merdivenler için kullanılır. Ayrıca, Isıcam, enerji verimliliğini arttırmak için kullanılabilir çünkü ısıya karşı daha dirençlidir ve ısıtma amacı ile kullanıldığında ısı kaybını azaltır.

Vitray Cam

Vitray cam, cam yapımında kullanılan bir teknolojidir. Vitray, Fransızca’da “cam” anlamına gelir. Vitray cam, camın üst yüzeyinde birkaç kat boya veya desen uygulanması sonucu oluşur. Bu, camın görünümünü değiştirir ve birçok farklı tasarım ve renk seçeneği sunar. Vitray cam, genellikle dekoratif amaçlar için kullanılır, örneğin, pencereler, bölme duvarları, kapılar, vitrinler veya mozaikler.

Vitray cam, farklı tekniklerle yapılabilir. Örneğin, camın yüzeyine boya uygulamak, camın yüzeyine kurşun profillerle desen çizmek, camın yüzeyine gravür yapmak veya camın yüzeyine çeşitli malzemelerle desenler oluşturmak gibi.

Vitray cam, günümüzde, özellikle modern ve minimalist tasarımlar için popüler bir seçenektir. Ayrıca, vitray cam, enerji verimliliğini arttırmak için kullanılabilir çünkü ısıya karşı daha dirençlidir ve ısıtma amacı ile kullanıldığında ısı kaybını azaltır.

Vitray cam, genellikle cam yapımında standart camdan daha pahalıdır çünkü ekstra işlemler gerektirir ve üretim maliyeti yüksektir. Ayrıca, vitray camın bakımı ve temizliği daha hassas olabilir çünkü boya veya desenler hassas olabilir.

Vitray cam, suya, nem veya diğer dış etkenlere karşı genellikle dayanıklıdır ancak, uzun vadeli kullanım için, özel koruyucu önlemler almak ve bakım yapmak önemlidir.

Nervürlü Cam

Nervürlü Cam, camın iç yüzeyinde kabuklu hayvanların vücut yapısına benzeyen bir yapı oluşturan, özel bir işleme tekniği ile yapılmış camdır. Bu işlem sonucunda, cam parçasının iç yüzeyinde, kabuklu hayvanların vücut yapısına benzeyen bir yapı oluşur. Bu yapı, camın estetik görünümünü arttırmakta ve aynı zamanda camın mekanik özelliklerini de değiştirmektedir.

Parmak İzi Kapı Kilidi

Parmak izi kapı kilidi, bir kapının açılmasını veya kapatılmasını sadece kullanıcının parmak izi tarafından tanınmasıyla sağlayan bir güvenlik sistemidir. Bu sistem, bir parmak izi okuyucusu veya sensörü ile donatılmış bir kilit mekanizmasını kullanır. Kullanıcının parmak izi tarafından tanınmasından sonra, kilit açılır ve kullanıcı kapıyı açabilir. Parmak izi kapı kilidi, güvenli ve pratik bir güvenlik sistemi olarak kabul edilir çünkü parmak izi herkesin benzersizdir ve kolayca kopyalanamaz. Ayrıca, parmak izi kapı kilidi, anahtar kaybetme veya unutma endişesini ortadan kaldırır.

villa kapısı,villa kapısı fiyatları,villa kapıları,klasik villa kapısı, villa kapısı modelleri,villa kapısı fiyatları, su kontrası villa kapısı, marin villa kapısı, iroko villa kapısı, ahşap villa kapısı, villa kapıları, villa giriş kapısı modelleri, villa giriş kapısı fiyatlari, antrasit villa kapısı, antrasit ön kapılar, antrasit giriş kapısı, gri çelik villa kapıları

Gölcük Villa kapısı fiyatlarını belirleyen başlıca özellikler:

 • Villa kapısı ölçüleri
 • Villa kapısı modeli
 • Villa kapısı dış malzemesi
 • Villa kapısı aksesuarları
 • Villa kapısı kilit sistemleri

Villa Kapı Ölçüsü Nasıl Ölçülür?

Villa girişlerinde kullanılan kapıların ölçüleri fiyat hesaplamasında en önemli role sahip etkendir. Villa kapı ölçüleri duvar boşluğu baz alınarak hesaplanır. Kapının dış yüzeyinde yer alan pervaz kısımları ölçüye dahil edilmez. Villa giriş kapılarının ölçüleri duvar boşluğunun genişliği, yükseklliği ve duvarın kalınlığı ölçülerek elde edilmektedir.

Villa Kapı Modeli

Ölçüden sonra villa kapısı fiyatı hesaplamasında ikinci en önemli madde seçilen villa kapısı modelidir. Her dış kapı modeli aynı malzeme ve işçiliğe sahip olmadığı gibi aynı fiyata da sahip değildir. Düz camlı villa kapısı ile işlemeli klasik bir villa kapısı işçilik bakımından fiyatları farklı olduğu gibi, kompozit villa kapısı fiyatı ile ahşap kaplama villa kapı fiyatları da kullanılan malzemenin fiyat farklılıklarından ötürü birbirinden farklıdır. Günümüzde en çok tercih edilen villa kapı modelleri şunlardır:

 • Klasik villa kapı modelleri
 • Modern tasarım villa giriş kapıları
 • Camlı villa kapısı modelleri
 • Ferforje villa kapısı modelleri
 • Kompozit villa kapıları
 • Kompakt villa kapıları
 • Lüks villa giriş kapısı modelleri
 • Parmak izi kilitli güvenlikli villa kapıları
 • Beyaz villa kapısı modelleri
 • Antrasit gri villa kapıları
 • Çift açılımlı villa kapıları
 • Tek açılımlı villa kapısı modelleri
 • Isı ve ses yalıtımlı villa kapısı modelleri
 • Kurşun geçirmez villa kapıları

Villa Kapısı Dış Malzemesi

Villa kapıları asli olarak çelik bir gövdeye sahip olup tüm modeller için iç aksam hemen hemen aynıdır. Villa kapısı fiyatları hesaplanırken dış yüzeyde dekoratif ve koruyucu amaçlı kullanılan malzemenin villa kapısı fiyatı üzerinde doğrudan belirleyici etkisi bulunur. Ahşap kaplama villa kapısı fiyatı hesaplanırken dış yüzeyinde kullanılan ahşabın metrekare maliyeti ortalama 20 dolar iken, kompozit kaplama villa kapısı fiyatı hesaplanırken dış yüzeyinde kullanılan kompozit malzemenin metrekare birim maliyeti ortalama 30 dolar seviyesindedir. Kompakt lamine kaplama villa kapısı fiyatı hesaplanırken aynı şekilde birim maliyeti yükseldiği için villa kapılarında kullanılan dış malzeme fiyatı belirlemede etken rol oynar. Villa kapısı modelleri için en çok tercih edilen dış kaplama malzemeleri ise şu şekildedir:

 • Kompozit villa kapısı
 • Doğal ahşap kaplama villa kapısı
 • Alüminyum Villa kapısı
 • Kompakt villa kapısı
 • Seramik kaplama villa kapısı
 • Granit villa kapısı

Villa Kapısı Aksesuarları

Aksesuar günlük yaşamımızda kullanılan saat, kolye küpe gibi doğru kullanıldığı takdirde villa kapısına bir estetik katmaktadır. Villa kapısı aksesuarları kapıya kattıkları estetik dışında aynı zamanda sürekli olarak kullanılan ürünlerdir. Kapı üzerine eklenen şık bir kol detayı hem güzel bir görüntü sağlamakta hem de uzun süre güvenli bir kullanım olanağı sunmaktadır. En çok tercih edilen villa kapısı aksesuarları şunlardır:

 • Villa kapı kolu
 • Villa kapı dürbünü
 • Villa kapısı camları
 • Villa kapı çekme kolu
 • Villa kapı ferforje

Villa Kapısı Kilit Sistemleri

Kilit sistemi villa kapısında en önemli güvenlik unsurudur. Ekonomik ucuz villa kapısı üretiminde maliyeti düşürmek adına kullanılan kilit sistemleri başı başına kullanıcı adına büyük bir sorundur. Milyonlarca lira verilerek satın alınan villa gibi değerli bir yapıda 3-5 kuruş daha az maliyet olsun diyerek ucuz villa kapısı taktırmak hiç de doğru bir karar değildir. Villa kapısı kilitleri en üst düzey güvenliği sağlamaya yönelik marka ve modellerden oluşmalıdır. istanbul villa kapısı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz villa kapılarında kullandığımız başlıca kilit sistemleri şunlardır:

 • Kale merkezi kilit sistemi
 • Multlock merkezi kilit sistemi
 • Desi parmak izi kilit sistemi
 • Brassco parmak izi kilit sistemi
 • Yale kilit sistemi
 • Kameralı şifreli Kilit sistemi
 • Alarmlı çelik kapı kilit sistemleri
 • Telefon ile açılan elektronik kapı kilidi

Gölcük  Villa Kapı Siparişi

Gölcük  için özel kampanyalarımız bulunmaktadır. Sipariş vereceğiniz villa kapısı modelleri için Gölcük  bölgesine özel ücretsiz keşif, ücretsiz nakliye ve ücretsiz villa kapısı montajı hizmeti bulunup bulunmadığını bizlere sorabilirsiniz. Gölcük  villa kapısı sipariş süreci; bir model belirlemeniz ve bize kabaca kapının takılacağı alanın ölçüsünü vermeniz ile başlamaktadır. Sipariş süreci şu adımlarla ilerlemektedir:

 1. Beğendiğiniz modeli ve ölçüleri bize 0542 114 52 74 Nolu whatsapp destek hattından kolayca ulaştırabilirsiniz.
 2. İstediğiniz villa kapısı modeli ve ölçünüze özel olarak fiyat çalışması yapılarak tarafınıza iletilir.
 3. Fiyat konusunda mutabakat sağlandığı takdirde uzman personelimiz tarafından yerinde keşif yapılarak imalat ölçüsü alınıyor.
 4. Sözleşe ve kaparo sonrasında kapınız sizin ölçülerinde üretime giriyor
 5. 25 gün içerisinde kapınız yerine montajı yapılarak teslim edilmektedir.

İstanbul Villa Kapısı Modelleri

İstanbul villa yerleşimlerinin yoğun olduğu  bir lokasyonda bulunması nedeni ile, İstanbul villa kapısı modelleri artan talebe cevap verebilmek adına firmamız tarafından İstanbul bölgesine özel olarak tasarlanmış bir villa giriş kapısı koleksiyonumuzdur. İstanbul villa giriş kapısı koleksiyonumuzda yer alan, sizler için hazırladığımız dış etkenlere dayanıklı dış kapı modelleri arasından beğendiğiniz tüm modelleri kendi yapınızın ölçüsüne özel olarak üretiyoruz.

İstanbul Kompozit Villa Kapısı

İstanbul villa kapısı modelleri ürün grubumuz içinde yer alan kompozit villa giriş kapıları ile hem üst düzey bir çelik kapının güvenliğine, hem de kompozit giydirme sayesinde yağmur, güneş soğuk ve sıcak gibi dış etkenlere karşı tam dayanıklı bir villa giriş kapısı sahibi olabilirsiniz. 2 mm çelik iç gövde üzerine istenilen renk ve desende kompozit panel giydirmesi yapıyoruz. Bu sayede kapılarınızın dış etkenlere karşı tam dayanıklı olması sağlanıyor. Kompozit paneller mobilya kaplamalar gibi yağmurda şişme yapmaz. Ultraviyole güneş ışınlarına arşı UV dayanımlı film kaplaması sayesinde kompozit kaplama dış kapı ilk gün olduğu gibi 10 yıl boyunca rengini ve görünümünü muhafaza eder.

İstanbul Kompak Lamine Villa Kapısı

Dış etkenlere dayanıklı villa kapısı modellerinde kullanılan bir diğer malzeme ise kompakt lamine olarak adlandırılan dış cephe malzemesidir. İstanbul villa giriş kapısı modelleri serimizde yer alan kompak villa kapıları kompozit villa giriş kapıları ile karşılaştırmak gerekirse. Kompozit malzeme yapay ve parlak bir görünüme sahipken kompakt lamine daha naturel ve mat tonlarda bir UV dayanımlı film ile kaplanmıştır. Kompozit iç yüzeyi alüminyum alaşımlı bir malzeme olduğundan çizilmelere karşı daha dikkat edilmesi gereken bir üründür. Kompakt lamine ise kompozit malzemeye göre 4 kat daha dayanıklıdır. Kompak lamine renk seçenekleri oldukça geniş bir üründür. Pek çok ahşap desenli kompakt lamine bulunmakla birlikte, düz renk kompak lamine ürünlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Kompak lamine çelik kapı modelleri fiyat bakımından kompozit kapı modelleri ile kıyaslandığında bir nebze pahalı sayılabilecek ürünlerdir.

İstanbul Ahşap Kaplama Villa Kapısı

Ahşap kaplama villa kapısı modelleri kompozit ve kompak lamine ürünlerin aksine daha gösterişli kabartmalı modellerin yer aldığı ürünlerin yer aldığı ürün grubumuzdur. Ahşap kaplama villa giriş kapısı modelleri gösterişli zarif klasik mobilya tasarımlarına yer verilen çelik dış kapı modelleridir. Kapıların iç aksamı tüm ürün gruplarında aynı olmakla beraber ahşap kaplama villa kapısı modelleri yağmur ve güneşe kompozit ve kompakt lamine kaplama çelik villa kapıları kadar dayanımlı değildir, fakat doğal ahşabın kendine has dokusu ve eşsiz desenleri sayesinde sanat eseri kıvamında doğal ve göz alıcı kapı tasarımları seçenekler arasında muhakkak yer almalıdır.

Villa Kapısı Kilit Sistemleri

Villa giriş kapısı modellerimizde standart olarak Kale Merkezi Kilit sistemi kullanmakla beraber, istek doğrultusunda farklı marka ve modellerde kilit sistemleri de kullanmaktayız. Kale kilit kapınızın tek anahtar ile 13 ayrı noktadan kilitlenmesini sağlayarak villa kapısının güvenliğini bir üst noktaya taşımaktadır. Kale merkezi kilit sistemi ne ek olarak villa kapınızın menteşe kısmında bulunan 5 adet çelik pim sayesinde kapınızı tam kilitlediğinizde villa kapısı alttan, üstten ve her iki yandan toplam 18 ayrı noktadan tam kilitleme sağlamış olacaktır.

Parmak İzi Kilit Sistemi

Yapı inşaat ve kapı sektörü ile ilgili tüm teknolojik gelişmeleri oldukça yakından takip etmekteyiz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm villa kapısı modelleri istek doğrultusunda;

 • Parmak izi kilit sistemi
 • Göz Tanıma sistemi
 • Kumandalı Otomatik Kapı Kilidi

ve diğer tüm teknolojik özelliklere uyumlu olarak ( telefon ile açma kapama, uzaktan erişim, nfc cihazları ile kontrol vsvs…) üretilmektedir.

Bizler sizler için geleceğin kapılarını üretirken aynı zamanda bunu en doğru biçimde yapmayı hedef haline getirmiş bir firmayız.

İstanbul Villa Kapısı Modelleri İstanbul Villa Kapısı Kompozit Çelik Kapı
İstanbul Villa Kapısı Modelleri İstanbul Villa Kapısı Kompozit Çelik Kapı

Villa Kapısı Montajı

Villa kapısı montajı kapınızın imalatı tamamlandıktan sonra (yaklaşık 15 iş günü) 1 gün içerisinde (ki bu süre genellikle 3-4 saat arası sürmektedir) eski kapınız sökülerek gerçekleştirilmektedir. Kapılarımız takılacakları alanın ölçüsüne özel üretim yapıldıklarından kenarlarda bir doldurma işlemine ihtiyaç duymamaktadır.

İstanbul Villa Kapısı Fiyatları

Villa kapısı modellerimizin tamamını sizin ölçülerinize özel olarak üretiyoruz. İstanbul villa kapısı modelleri serimizde yer alan modellerimiz için de standart bir fiyat bulunmamaktadır. Seçilen modelin dışında kullanılacak kaplama, kapının takılacağı alanın ölçüsü gibi değişkenlere bağlı olarak villa kapısı fiyatları değişmektedir.

 

 

Gölcük  Villa Kapısı İletişim Bilgileri

İstanbul Villa Kapısı olarak bizlere ulaşabileceğiniz yöntemler ve Showroom adresimiz:

Adres: Pazariçi Mahallesi Bülbüldere Caddesi No:140/B Gaziosmanpaşa İstanbul

Telefon : +90 212 983 96 74

Whatsapp : +90 542 126 12 12

Mail : destek@@istanbulvillakapisi.com

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir